Ładowanie
×

Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Tegoroczna edycja imprezy sportowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bona Fide pn. Sylwestrowe Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc była rekordową pod kątem liczby uczestników.

Należy podkreślić, że organizacja tego wydarzenia była także świetna. W zawodach wzięło udział 63 zawodników. Przypomnijmy, że zadanie jest realizowane w ramach dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert.

Wszystkich zgromadzonych powitał w imieniu Stowarzyszenia Bona Fide aktywny, wieloletni działacz Stowarzyszenia Maciej Więcek, podkreślając, że tegoroczna liczba uczestników jest imponująca. Głos przekazał Burmistrzowi Miasta Świebodzice Pawłowi Ozdze, który podziękował Maciejowi Więckowi za organizację tej prestiżowej imprezy, przywitał także serdecznie wszystkich uczestników zawodów. Z okazji nadchodzącego Nowego Roku Burmistrz przekazał licznie zgromadzonym na hali Mieszkańcom oraz uczestnikom zawodów, najserdeczniejsze życzenia, świetnej formy w nadchodzącym roku, sukcesów, zdrowia, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. W imprezie uczestniczył także Prezes OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Jarosław Pizuński, Mistrzowie Mateusz Brzuchacz oraz Szymon Król, a także Prezes Klubu Łuczniczego Ameoli Mariusz Anniuk.
Atmosfera podczas zawodów była świetna, imprezę poprowadził Maciej Więcek, który dodawał sił i pozytywnej energii zawodnikom, uzupełnieniem była dynamiczna muzyka.
Na początku wystąpiła grupa zawodników ze Środowiskowego Domu Samopomocy, których wspierały pracownice tej instytucji.
Jak podkreśla Maciej Więcek – organizator zawodów imponujące i budujące jest to, że połowa startujących zawodników to ludzie młodzi, którzy aktywnie spędzają czas, trenując swą formę i pożytecznie spędzając czas.
Są to głównie osoby trenujące na siłowni OSiR, pod czujnym okiem trenera Mateusza Brzuchacza.
W zawodach brali udział zawodnicy w kategoriach:
Junior młodszy 14-16 lat
Junior 17-20 lat
Kobiety Open (WG. WILKSA)
Senior , do 75 kg
do 90 kg
powyżej 90 kg
Senior Open
WG
Wilksa
Weteran, powyżej 40 lat
do 100 kg
powyżej 100 kg.

 

  Siatkarze Chełmca zapraszają na mecz!

źródło i fot. swiebodzice.pl

Share this content:

Opublikuj komentarz