Ładowanie
×

Interwencyjne remonty cząstkowe

W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się po drogach będących w zarządzie miasta, po przeprowadzonym monitoringu stanu nawierzchni oraz informacjach otrzymanych od mieszkańców, wykonywane są na bieżąco remonty cząstkowe. Ubytki w nawierzchniach jezdni zabezpieczane są zarówno masą na zimno, jak i masą mineralno –asfaltową, w zależności od wielkości ubytku i panującej temperatury. Gruntowne remonty przeprowadzone będą dopiero wiosną. W tej chwili podejmowane są interwencje, wymagające natychmiastowej reakcji. – podaje komunikat urzędu miejskiego w Świdnicy.

Do końca grudnia tego roku wykonany zostanie jeszcze remont cząstkowy ulicy Rolniczej oraz zabezpieczenie powstałych przełomów w ulicy Bolesława Chrobrego i ul. Władysława Sikorskiego. Dalsze prace uzależnione będą od warunków atmosferycznych, jeżeli na to pozwolą, to na początku stycznia rozpocznie się remont w obszarze ulic: Waleriana Łukasińskiego, Henryka Pobożnego i Kazimierza Odnowiciela.
Na remonty cząstkowe dróg gminnych przeznaczona została w tym roku kwota 664 tys. zł. Wyremontowano ok. 2600 m2 ubytków w jezdniach.
W przypadku zaobserwowanych uszkodzeń, prosimy o przekazywanie informacji za pośrednictwem maila: mieszkancy@um.swidnica.pl, przez aplikację mMieszkaniec lub pod nr tel. 74/ 856 29 46. – czytamy dalej w komunikacie.

Red.
źródło i fot . um.swidnica.pl

Share this content:

  ROZKŁAD JAZDY PODCZAS FERII ZIMOWYCH w Głuszycy

Opublikuj komentarz