Ładowanie
×

Zmiana trasy Świebodzickiego Biegu Mikołajkowego

Informacja Urzędu Gminy Świebodzice

Szanowni Uczestnicy Świebodzickiego Biegu Mikołajkowego! W imieniu organizatora informujemy o niezamierzonej, ale koniecznej zmianie trasy Świebodzickiego Biegu Mikołajkowego. Bieg zostaje przeniesiony z Rynku do Parku Sportowego na Osiedlu Piastowskim. . Bieg odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2023 roku

Informujemy o zmianie trasy Świebodzickiego Biegu Mikołajkowego! Może na ostatnią chwilę, ale zdecydowanie na lepsze. W tegorocznej edycji przenosimy się z Rynku, gdzie w tym samym czasie trwać będzie Jarmark Świąteczny, do Parku Sportowego, w którym będziemy mogli rozwinąć skrzydła.
W porozumieniu z władzami miasta uznaliśmy po prostu, że realizując swoją biegową pasję, wprowadzimy zbyt dużo zamieszania zarówno dla uczestników Jarmarku.
Rzecz jasna pozostajemy przy dystansie 5 km i 1-kilometrowej pętli! Nie zmieniają się także dystanse biegów dla dzieci.
DLACZEGO PARK SPORTOWY?
1️⃣ PIĘKNIEJSZA TRASA: Nazwa zobowiązuje!
2️⃣ WIĘKSZA PRZESTRZEŃ: Zmiana lokalizacji umożliwia nam stworzenie bardziej przestronnego obszaru startowego i mety, co pozwoli na lepsze rozproszenie uczestników, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas imprezy.
3️⃣ NOWE WYZWANIE: Park Sportowy dostarczy Wam nowych wrażeń i wyzwań biegowych. Nowa trasa otworzy przed Wami możliwość odkrywania różnorodnych terenów, sprawiając, że ten bieg będzie niezapomnianym przeżyciem!
Przygotujcie się na bieg pełen przygód i nowych doświadczeń! Zmiana trasy to krok w stronę jeszcze lepszego Świebodzickiego Biegu Mikołajkowego!
Zapraszamy Was do Parku Sportowego – razem uczcijmy ducha świąt i biegowego współzawodnictwa w otoczeniu natury!
Do zobaczenia na starcie!
Autor: GVT Training/Wydział PK
źródło i fot. swiebodzice.pl

Share this content:

  Stara Kopalnia zaprasza na Noc Muzeów

Opublikuj komentarz