Ładowanie
×

PO PROSTU ŻYJ – koncert

Już 11 listopada w sali teatralnej ŚOK wystąpią „ARTyści”, czyli zespół wokalistów z Akademii Rozwoju Talentów — miejsca stworzonego przez Iwonę Kuśnierz — trenerkę wokalną, wokalistkę i kompozytorkę. Tym razem zaprezentują koncert „Po prostu żyj” promujący autorską płytę, co więcej wydaną przez własną, niezależną wytwórnię ART Records.

Utwór „Nie martw się” pochodzący z tej płyty podbił w tym roku opolską scenę i otrzymał aż dwie nagrody w mini debiutach. Nagrodę za najlepszą kompozycję oraz nagrodę za najlepszy teledysk.
Piosenki pochodzące z płyty w większości są napisane przez Iwonę Kuśnierz, Piotra Pilzaka i Arthura Samuela. Koncert zostanie uzupełniony o kilka coverów, których tematem przewodnim jest życie.
ARTyści to wybuchowa mieszanka osobowości, charakterów i głosów. Niepowtarzalni i wyjątkowi, a co najważniejsze wręcz zarażają swoją miłością do muzyki. Mają na swoim koncie wiele zdobytych nagród w konkursach Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych, a także udział w programach telewizyjnych takich jak The Voice Kids i The Voice of Poland.
Wystąpią: Wika Burek, Karol Cajzer, Julia Czyż, Zosia Gil, Kinga Kusion, Liwia Ordys, Hania Pichowicz, Blanka Pierucka, Basia Rudnicka, Arthur Samuel i Oliwia Walicka
Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny w składzie:
Piotr Pilzak – instrumenty klawiszowe
Piotr Skrzypulec – gitara
Ambroży Ranc – gitara basowa
Bartek Klimek – perkusja
Red.
Źródło i fot. sok.com.pl

Share this content:

  Maleńczuk w Świdnicy

Opublikuj komentarz