Ładowanie
×

29-LATEK BYŁ POSZUKIWANY ZA NIEALIMENTACJĘ

Policyjna walka z osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości trwa praktycznie cały czas. Dzisiaj przed południem policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach, realizując zebrane w sprawie informacje, zatrzymali na terenie tej miejscowości 29-latka, który był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna teraz najbliższych 70 dni spędzi w więzieniu.

25 października dzielnicowi z Boguszowa-Gorc udali się na ul. Pola, gdzie według ich informacji w jednym z mieszkań przy tej ulicy miał przebywać ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 29-latek.
W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że to właśnie poszukiwany mężczyzna, który na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu z 2021 roku został skazany na 70 dni więzienia za wcześniejsze uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.
Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego po wykonanych czynnościach został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi następnie do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.
Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem.

Źródło i fot.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  APEL W USTALENIU SPRAWCY POTRĄCENIA ROWERZYSTY

Opublikuj komentarz