Ładowanie
×

Feliks Falk w Starej Kopalni

ROZMOWY Z SAMYM SOBĄ, CZYLI ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z FELIKSEM FALKIEM W STAREJ KOPALNI w Wałbrzychu!

Reżyser filmowy i teatralny, autor licznych scenariuszy filmowych, sztuk scenicznych i telewizyjnych, a także słuchowisk radiowych, Feliks Falk, już w sobotę 21 października o godzinie 18:00 w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

W najbliższą sobotę w Sztygarówce w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się spotkanie z jedną z czołowych postaci polskiego kina i współtwórcy nurtu kina moralnego niepokoju. Podczas tego wieczoru uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki sztuki reżyserii oraz usłyszeć o inspiracjach, które kierują twórcą. Feliks Falk opowie o swoich najważniejszych osiągnięciach, w tym filmach takich jak “Wodzirej”, “Szansa” czy “Komornik”, którego akcja toczy się w Wałbrzychu i okolicach, a za które zdobył liczne prestiżowe nagrody.
W 2021 roku opublikował autobiografię pt. “Wodzirej i inni. Rozmowa z samym sobą”, a w 2023 „Gmach, opowieści prawdopodobne i prawdziwe”. Obie publikacje będzie można kupić w trakcie wydarzenia i zdobyć autograf mistrza.
Spotkanie będzie prowadziła Barbara Szeligowska dziennikarka, która wprowadzi słuchaczy w kulisy artystycznego świata Pana Feliksa.
„Dla mnie sztuka to sposób przekazywania emocji i refleksji na temat życia” mówi Feliks Falk. Spotkanie z reżyserem wpisuje się w szeroki kontekst polskiej kultury filmowej i teatralnej. Jego wkład w rozwój polskiej sztuki jest nieoceniony.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (21 października) o godz. 18:00 w kawiarni Sztygarówka na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Wstęp wolny. Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową.

źródło i fot. Stara Kopalnia w Wałbrzychu

 

Share this content:

  FESTIWAL PERKUSYJNY W ŚWIDNICY

Opublikuj komentarz