Ładowanie
×

TRZECH POSZUKIWANYCH TRAFI DO WIĘZIENIA

Trzy kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zostały zatrzymane przez wałbrzyskich i głuszyckich policjantów. Wszyscy dzisiaj o poranku odwiezieni zostali do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafia ostatecznie do wyznaczonych zakładów karnych na terenie kraju. Mężczyźni skazani zostali kolejno za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, kradzieże z włamaniami oraz kradzieże.

Pierwszy z poszukiwanych wpadł w ręce dzielnicowych Komisariatu Policji w Głuszycy w czwartek przed godziną 14:00. Policjanci zatrzymali 36-latka przy ul. Pionierów w tej miejscowości. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu mężczyzna ma do odsiadki 212 dni za niealimentację. Wałbrzyszanin noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Dzisiaj został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy.

Godzinę później policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy patrolowali rejon Podgórza. W pewnym momencie zauważyli w rejonie ul. Poznańskiej i Świdnickiej poszukiwanego mężczyznę. Szybko potwierdziło się, że wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 51-latek ma trafić za kraty więzienia na rok i dwa miesiące za kradzieże z włamaniami. Tym samym funkcjonariusze zatrzymali wałbrzyszanina. Mężczyzna odwiedził policyjną celę, a dzisiaj trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy.

Około godziny 16:30 w ręce patrolu ogniwa wywiadowczego z wałbrzyskiej komendy w centrum Rynku w Wałbrzychu wpadł natomiast 35-latek, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a był poszukiwany różnego rodzaju kradzieże. Mieszkaniec powiatu legnickiego wyrokiem Sądu Rejonowego w Legnicy powinien spędzić w więzieniu rok i trzy miesiące. I w przypadku tego mężczyzny czynności skończyły się na osadzeniu w policyjnej izbie zatrzymań. Skazany dzisiaj trafił do Aresztu Śledczego.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Czworo poszukiwanych zatrzymanych

Opublikuj komentarz