Ładowanie
×

PO ZŁOŚCI ZARYSOWAŁA KAROSERIĘ SAMOCHODU

Zarzut uszkodzenia cudzego mienia usłyszała 40-letnia kobieta, która w miniony weekend ostrym przedmiotem zarysowała karoserię pojazdu zaparkowanego na na terenie jednej z posesji na Nowym Mieście. Sprawczyni wczoraj została zatrzymana przez wałbrzyskich policjantów. Za popełnione przestępstwo grozi jej teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci drugiego komisariatu w tym tygodniu otrzymali informację o zarysowaniu samochodu osobowego, który pokrzywdzony zaparkował na terenie jednej z posesji przy ul. Nałęczowskiej w Wałbrzychu. Szybko okazało się, że do zdarzenia doszło w minioną sobotę po południu, a odpowiedzialną za popełnione przestępstwo jest sąsiadka pokrzywdzonego.

Kobieta przechodząc obok pojazdu ostrym narzędziem zarysowała lewą stronę pojazdu – przednie drzwi, tylny błotnik, lampę zespoloną oraz lusterko zewnętrzne, powodując tym samym straty w kwocie ponad 5 tys. złotych.

Funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego ostatecznie zatrzymali 40-letnią wałbrzyszankę odpowiedzialną za zniszczenie wczoraj przed południem w miejscu zamieszkania. Kobieta złożyła wyjaśnienia i stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  OKRADŁ WŁASNĄ MATKĘ

Opublikuj komentarz