Ładowanie
×

Wakacyjne warsztaty w Starej Kopalni -Trwają zapisy na „Kopalniane Ekspedycje”

Świetna zabawa i niezapomniana wakacyjna przygoda to tegoroczne „Kopalniane Ekspedycje”, na które w czasie wakacji zaprasza Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Spotkania podzielone są na pięciodniowe bloki. W planach wycieczki, odkrywanie kopalnianych zakamarków czy warsztaty naukowe. Zapisy już trwają. Pierwsze spotkanie ruszy już 24 czerwca.

Wakacyjne warsztaty z WOK – wycieczka do Zamku Bolczów w Rudawach Janowickich

– Zapraszamy dzieciaki w wieku szkolnym, od 8 do 13 lat, posiadające legitymację szkolną. Propozycje, zależnie od terminu, dotyczą zajęć w Starej Kopalni lub w oddziale na Piaskowej Górze –  mówi Justyna Drapała z Działu Edukacji Starej Kopalni w Wałbrzychu.
„Kopalniane Ekspedycje” to propozycja pięciodniowych zajęć, których koszt wynosi 400 złotych. Cena obejmuje wstępy do atrakcji w czasie wycieczek, dodatkowe ubezpieczenie, materiały do zajęć, przejazdy i oczywiście opiekę instruktorów. Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia w czasie zajęć.
Pierwszy tydzień „Kopalnianych Ekspedycji” rozpocznie się już 24 czerwca, kolejne 1 lipca, 8 lipca i 15 lipca. Zbiórki i zajęcia w ramach tych bloków zaplanowane są na Starej Kopalni. W sierpniu zajęcia zaplanowano na Piaskowej Górze. Tu pięciodniowe zajęcia będą się rozpoczynać kolejno 5 sierpnia, 12 sierpnia oraz 19 sierpnia.  W obu lokalizacjach zajęcia organizowane są w godzinach od 9.00 do 14.00. W przypadku wycieczek wyjazdowych autobusem – od 8.00 do 16.00.

Wakacyjne warsztaty z WOK – 1 tydzień

W programie spotkań moc atrakcji takich, jak warsztaty naukowe i rękodzielnicze, odkrywanie kopalnianych zakamarków, wyjścia do kina i przede wszystkim wycieczki do różnych miejsc, zależnie od danego tygodni.
– Odwiedzimy Ptasią Kopę, Wołowiec czy Chełmiec. Wybierzemy się do Kopalni Świętego Jana w Krobicy, Picaasso we Wrocławiu, Muzeum Przyrodniczego w Jeleniej Górze czy w Góry Kaczawskie – zachęca Justyna Drapała.
Zapisy trwają na stronie www.starakopalnia.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Wakacyjne warsztaty z WOK – 26062023

Share this content:

  Przed nami Festiwal Rowerowy

Opublikuj komentarz