Ładowanie
×

DACHOWANIE NA PONIATOWIE

Wałbrzyscy policjanci codziennie prowadzą działania, aby wyeliminować z ruchu kierujących, którzy rażąco łamią przepisy związane z niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze oraz tę prędkość przekraczają. Niestety w wyniku tego pierwszego doszło dzisiaj o poranku na ul. Orkana na Poniatowie do groźnie wyglądającej kolizji, a dokładnie do dachowania pojazdu. Na szczęście prowadzący samochód osobowy młody mężczyzna wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

16 kwietnia przed godziną 6:00, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na jezdni, 20-letni kierujący samochodem osobowym na jej łuku stracił panowanie nad pojazdem, który to ostatecznie dachował na drodze. Na szczęście wałbrzyszanin opuścił pojazd o własnych siłach i nie doznał obrażeń ciała. Ostatecznie funkcjonariusze odebrali elektronicznie dowód rejestracyjny samochodu za uszkodzenia, a sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym. 20-latek był trzeźwy.
Przypominamy, że każdy kto wsiada za kierownicę swojego pojazdu odpowiada nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, aby jeździć zgodnie z przepisami i stosować się do ograniczeń wynikających z przepisów ruchu drogowego. Brawura i ryzykowne zachowania mogą doprowadzić do poważnego w skutkach wypadku drogowego, szczególnie kiedy na drogach jest ślisko. Przypominamy, że w najbliższych dniach o poranku temperatura może zbliżyć się do granicy zera stopni Celsjusza.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  DWÓCH KIERUJĄCYCH POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Opublikuj komentarz