Ładowanie
×

Zapraszają przedsiębiorców!

Kiedy? 21 marca 2024 r., godzina 16:00. Gdzie? Podziemne Miasto Osówka

Zapraszamy serdecznie – Przedsiębiorców z branży turystycznej, właścicieli agroturystyk, domków letniskowych, a także wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem turystyki w naszej okolicy, na spotkanie organizacyjne. Wydarzenie to będzie miało miejsce w unikatowej lokalizacji Podziemnego Miasta Osówka i zaplanowane jest na 21 marca 2024 roku o godzinie 16:00. – czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Gminy głuszyca 

Organizatorzy spotkania:
Burmistrz Głuszycy, Roman Głód oraz zarząd Podziemnego Miasta Osówka, z Prezesem Zdzisławem Łazanowskim na czele.
Cel spotkania:
Naszym głównym celem jest omówienie planów i strategii na nadchodzący sezon turystyczny. Pragniemy wspólnie zastanowić się nad sposobami promocji naszego regionu, możliwościami współpracy oraz nowymi inicjatywami, które mogą przyciągnąć więcej turystów i wzmocnić pozycję naszej okolicy na turystycznej mapie Polski.
Co zyskujesz?
Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz omówienia potencjalnych wyzwań i szans, jakie niesie ze sobą nadchodzący sezon.
Jak potwierdzić udział?
Wyślij wiadomość na adres promocja@gluszyca.pl.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwijania swojego biznesu turystycznego i wpływania na atrakcyjność turystyczną naszej okolicy. Do zobaczenia w Podziemnym Mieście Osówka.

Red.
Źródło i fot. gluszyca.pl

Share this content:

  Przyznano stypendia w dziedzinie kultury

Opublikuj komentarz