Ładowanie
×

WYPADEK Z UDZIAŁEM SAMOCHODU OSOBOWEGO I MOTOROWERU

Wczoraj po południu na terenie Sokołowska doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z motorowerem mężczyzna kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi. Przez dłuższy czas na drodze występowały utrudnienia. Funkcjonariusze ostatecznie sporządzili dokumentację procesową i prowadzić teraz będą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Do wypadku doszło po godzinie 13:30. Prowadzący samochód osobowy 41-letni mężczyzna, włączając się do ruchu na ul. Głównej w Sokołowsku, nie zauważył poruszającego się po jezdni 70-letniego kierującego motorowerem i doprowadził do czołowego zderzenia się obu pojazdów. W wyniku wypadku pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie udzielona została mu pomoc medyczna. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący oboma pojazdami byli trzeźwi. Zatrzymali dowód rejestracyjny jednośladu za powstałe w wyniku wypadku uszkodzenia i prowadzić będą teraz dalsze czynności procesowe.
Po raz kolejny funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do przepisów Ustawy prawo o ruchu drogowym. Użytkownicy samochodów przy włączaniu się do ruchu, zmianie pasa ruchu oraz kierunku jazdy muszą pamiętać o zachowaniu ostrożności. Pamiętajmy również, by zawsze mieć na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  29-latek zatrzymany za kradzież sklepową

Opublikuj komentarz