Ładowanie
×

Modernizacja infrastruktury sportowej – podpisanie umowy

Burmistrz Głuszycy Roman Głód, w obecności Pani Skarbnik, Agnieszki Świędrych, podpisał umowę z wykonawcą zadania: Modernizacja infrastruktury sportowej przy ul. Dolnej w Głuszycy, Panem Krzysztofem Zającem. Jest to moment, który zapowiada kontynuację działań inwestycyjnych w Gminie Głuszyca. Zadanie składa się z dwóch elementów – pierwszy z nich to kolejny etap prac Modernizacyjnych Boiska Miejskiego przy ulicy Dolnej – etap III.

To nie tylko pole do gry, ale miejsce, gdzie nasi młodzi mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności sportowe. Drugie to modernizacja części sanitarnej kąpieliska miejskiego przy ul. Dolnej.
Lato zbliża się wielkimi krokami, a dzięki temu projektowi będziemy mogli cieszyć się obiektem kąpielowym spełniającym najwyższe standardy i oczekiwania. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Głuszyca rozwija się i staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania czy punktem turystycznym na mapie Polski.

Źródło i fot. gluszyca.pl

Share this content:

  "Andrzejówka" oświetlona nocą

Opublikuj komentarz