Ładowanie
×

konsultacje Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Urząd Miasta Wałbrzycha zaprasza na konsultacje w ramach Całodziennego Mobilnego Punktu Informacyjnego. Punk będzie zlokalizowany  w dniu 15 lutego 2024r. w godz. 9.00 -14.00 w Wałbrzyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, Wałbrzych, ul. Młynarska 29, sala szkoleniowa nr 01 (parter).

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze oraz Urząd Miejski w Wałbrzychu zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w siedzibie Wałbrzyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Podczas indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje oraz aktualnie ogłaszanych konkursach. W szczególności do udziału w konsultacjach zapraszamy PRZEDSIĘBIORCÓW zainteresowanych udziałem w konkursie dla działania FEDS.09.04 Transformacja gospodarcza, Typ projektu 9.4.A Inwestycje MŚP (subregion wałbrzyski). W trakcie konsultacji, konsultant przedstawi pozostałe możliwości wsparcia dotacyjnego i pożyczkowego ze środków UE przeznaczone na rozwój lub rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wskaże kierunki wsparcia w ramach aktualnej perspektywy finansowej 2021-2027 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.
Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Na konsultacje obowiązują zapisy drogą mailową pife.jeleniagora@dolnyslask.pl lub telefonicznie 75 61 99 744, 75 61 99 745 Organizatorzy Serdecznie zapraszają !
Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska.

Źródło i fot. um.walbrzych.pl

Share this content:

  Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe?

Opublikuj komentarz