Ładowanie
×

ZWYCIĘZCY KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNE FERIE 2024”

31 stycznia 2024 roku w Zespole Szkół Muzycznych w Wałbrzychu odbyło się podsumowanie konkursu pn. „Bezpieczne ferie 2024” organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu. Jego celem była edukacja najmłodszych w ramach bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku oraz zaangażowanie się dzieci i młodzieży w twórcze działania. Podczas finałowego spotkania zwycięzcy plastycznych zmagań odebrali nagrody i gratulacje.

31 stycznia w Zespole Szkół Muzycznych w Wałbrzychu z uczestnikami konkursu plastycznego spotkali się funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy. Policjanci rozstrzygnęli konkurs plastyczny, który został ogłoszony na początku stycznia. Uczniowie z klas IV-VI mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną związaną z bezpieczeństwem podczas ferii zimowych.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W trakcie wyłaniania najlepszych dzieł oceniano nie tylko walory artystyczne, ale przede wszystkim jej tematykę tj. zgodność pracy z tematem konkursu, który powinien nawiązywać do szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Ze względu na bardzo wysoki poziom wykonanych prac komisja miała trudne zadanie, by wyłonić i nagrodzić te najlepsze.
Po burzliwych naradach wyłoniono troje laureatów:
miejsce Oliwia Kurdybelska – uczennica klasy Va,
miejsce Nadia Zakrzewska – uczennica klasy IVb,
miejsce Lena Worska – uczennica klasy Va.
Podczas spotkania z dziećmi nie mogło zabraknąć policyjnej maskotki, czyli Komisarza Lwa, z którym dzieci bardzo chętnie się witały i robiły pamiątkowe zdjęcia.
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Wałbrzych zaprasza na debatę

Opublikuj komentarz