Ładowanie
×

Sztachetą uszkodził samochód

W czwartkowy wieczór wałbrzyscy policjanci otrzymali informację o tym, że kompletnie pijany mężczyzna chodzi po Strudze. W momencie zgłoszenia zdążył już przy użyciu sztachety uszkodzić zaparkowany na terenie jednej z posesji samochód osobowy, a także elewację jednego z budynków w tej miejscowości. Agresywny 25-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku przestępstwa.

  PONAD PÓŁTORA PROMILA ALKOHOLU "ZA KÓŁLKIEM"

Telefon o dewastacji mienia przyszedł do centrum powiadamiania ratunkowego w czwartek po godzinie 21:00. Z relacji zgłaszającego wynikało, iż agresywny mężczyzna posiadający w ręce sztachetę uszkodził zaparkowany przy ul. Szkolnej samochód osobowy, a następnie elewację jednego z budynków. Mężczyźnie udało się wytrącić sprawcy niebezpieczne narzędzie z rąk. Agresor miał być kompletnie pijany.

Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze pierwszego komisariatu udali się na teren gminy Stare Bogaczowice i zatrzymali 25-latka na gorącym uczynku przestępstwa. Szybko potwierdziło się, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Podejrzany noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia, po tym jak wytrzeźwiał, swoje nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczył upojeniem alkoholowym. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Za zniszczenie mienia mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło i fot.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

Opublikuj komentarz