Ładowanie
×

Piosenka autorska w Sztygarówce.

 Na scenie duet Jacek Borowicz i Olaf Andruszko .Przed nami kolejny niezapomniany, muzyczny wieczór w Sztygarówce w Starej Kopalni w Wałbrzychu. W czwartek 27 czerwca o godzinie 18.00 zagrają Jacek Borowicz i Olaf Andruszko. Borowicz śpiewa piosenki, które na swój użytek nazywa balladami prywatnymi. Andruszko to natchniony muzyk grający na harmonijce ustnej.

Kameralny koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety w cenie 10 złotych można kupić przez Internet na stronie starakopalnia.pl lub na miejscu tuż przed wydarzeniem.
Jacek Borowicz przygodę z piosenką autorską rozpoczął w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jako twórca autorskich ballad, początkowo występował solo, później z zespołem Przyjaciele Stefana. Ta muzyczna przygoda, z przerwani, trwała wiele lat. Dziś Borowicz, na co dzień wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiej, wrócił do tworzenia ballad. Na scenie pojawia się z grającym na harmonijce ustnej Olafem H. Andruszko.
Andruszko to natchniony muzyk grający na harmonijce ustnej, nie stroniący od gitary i śpiewu. W przeszłości wieloletni aktor legendarnych Gardzienic.

Red.
Źródło i fot. Stara Kopalnia

Share this content:

  Brazylijskie rytmy w Wałbrzychu

Opublikuj komentarz